Задать город Дубно по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Фестиваль «Тарас Бульба» в Дубно

Фестиваль «Тарас Бульба»

Дубно, 14 июля 2017 г, 16:00
Стадіон «Спартак» Стадіон «Спартак»
Дубно
+380445905555
До события осталось:
2017
6
14
16
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Тарас Бульба - фестиваль впертого духу!14, 15, 16 липня – три доби шаленного драйву! Тут гартується український рок!Головною ідеєю фестивалю, як і раніше, залишається підтримка молодих гуртів. Ми намагаємося забезпечити не лише можливість показати себе публіці, а й виступити поруч із тими гуртами, на які слід рівнятися. Фор-пост українського року!Ми працюємо над тим, аби забезпечити цікавий, сучасний та різноплановий фестиваль. Оригінальність - саме те, чи ми маємо намір вирізнятися на тлі інших фестивалів. Саме тому багато учасників Тарас Бульба 2017 відіграють ексклюзивні програми, яких ви більше ніде не почуєте. У програмі - найкращі українські гурти від у жанрах поп-року до блек-металу, а також гості із сусідніх країн. Жива музика на усі смаки. Жоден гурт не буде випадковим, а навпаки - ретельно відібраним. Ніякої попси - без компромісів. Локації. Фестиваль, як і раніше, відбуватиметься у місті Дубно на стадіоні “Спартак”. Працюватиме три сцени:- Головна. Діятиме з 15:00 до півночі. На ній виступлять конкурсанти, а також гості та хедлайнери.- Альтернативна. Діятиме вдень з 12:00 до 22:00 та вночі з півночі до третьої ранку. Виступатимуть гості у легкому та альтернативному форматі звучання: інді, фолк, кантрі, електроніка, альтернативний рок…- Джем-акустична. Діятиме, практично, цілодобово із технічними перервами. Виступатимуть акустичні виконавці. Проводитимуться джем-сейшени між конкурсантами та гостями чи відвідувачами. А також - поетичні батли та джеми, літературна програма. Співатимуть кобзарі. Кожної ночі на цій сцені горітиме ВАТРА та відбуватиметься дискотека. Літературна програма. Стане повноцінною складовою фестивалю цього року. Ми готуємо літературні дискусії та лекції відомих українських письменників, імена яких оголосимо невдовзі.Кінопрограма. Ще одне нововведення на фестивалі. Фільми на музичну тематику під відкритим небом - для справжніх кіноманів.Фуд-корт, гриль-мангал зона, борщ, галушки, пивні батли - усе для повноцінного відпочинку на відкритому просторі.Дитяча зона. Атракціони, групи аніматорів, дитячі конкурси та розіграші - треба ростити нове покоління рокерів! Наметове містечко. Розташовуватиметься на території фестивалю під цілодобовою охороною за символічну плату. Вбиральні, душові, питна вода, дрова, медичний пункт, підзарядка гаджетів - все це тут буде.Парковка. Неподалік стадіону ми організуємо платне паркування під цілодобовою охороною.Додатково. Екскурсії Дубном та Дубенським замком, Тараканівським фортом, поїздки до Козацького редуту, Гурбів (штаб УПА, село Майдан).Фаєршоу, конкурси та розіграші призів серед глядачів. Уся територія фестивалю буде під цілодобовою охороною. Триденний квиток дозволяє без обмежень відвідувати усі фестивальні заходи, покидати та повертатися на територію заходу.


Заказать и купить билеты на Фестиваль «Тарас Бульба» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Фестиваль «Тарас Бульба» в Дубно состоится 14 июля 2017 г, 16:00.

Тарас Бульба - фестиваль впертого духу!
14, 15, 16 липня – три доби шаленного драйву!

Тут гартується український рок!
Головною ідеєю фестивалю, як і раніше, залишається підтримка молодих гуртів. Ми намагаємося забезпечити не лише можливість показати себе публіці, а й виступити поруч із тими гуртами, на які слід рівнятися.

Фор-пост українського року!
Ми працюємо над тим, аби забезпечити цікавий, сучасний та різноплановий фестиваль. Оригінальність - саме те, чи ми маємо намір вирізнятися на тлі інших фестивалів. Саме тому багато учасників Тарас Бульба 2017 відіграють ексклюзивні програми, яких ви більше ніде не почуєте. У програмі - найкращі українські гурти від у жанрах поп-року до блек-металу, а також гості із сусідніх країн. Жива музика на усі смаки. Жоден гурт не буде випадковим, а навпаки - ретельно відібраним. Ніякої попси - без компромісів.

Локації.
Фестиваль, як і раніше, відбуватиметься у місті Дубно на стадіоні “Спартак”. Працюватиме три сцени:
- Головна. Діятиме з 15:00 до півночі. На ній виступлять конкурсанти, а також гості та хедлайнери.
- Альтернативна. Діятиме вдень з 12:00 до 22:00 та вночі з півночі до третьої ранку. Виступатимуть гості у легкому та альтернативному форматі звучання: інді, фолк, кантрі, електроніка, альтернативний рок…
- Джем-акустична. Діятиме, практично, цілодобово із технічними перервами. Виступатимуть акустичні виконавці. Проводитимуться джем-сейшени між конкурсантами та гостями чи відвідувачами. А також - поетичні батли та джеми, літературна програма. Співатимуть кобзарі. Кожної ночі на цій сцені горітиме ВАТРА та відбуватиметься дискотека.

Літературна програма. Стане повноцінною складовою фестивалю цього року. Ми готуємо літературні дискусії та лекції відомих українських письменників, імена яких оголосимо невдовзі.
Кінопрограма. Ще одне нововведення на фестивалі. Фільми на музичну тематику під відкритим небом - для справжніх кіноманів.
Фуд-корт, гриль-мангал зона, борщ, галушки, пивні батли - усе для повноцінного відпочинку на відкритому просторі.
Дитяча зона. Атракціони, групи аніматорів, дитячі конкурси та розіграші - треба ростити нове покоління рокерів!

Наметове містечко. Розташовуватиметься на території фестивалю під цілодобовою охороною за символічну плату. Вбиральні, душові, питна вода, дрова, медичний пункт, підзарядка гаджетів - все це тут буде.
Парковка. Неподалік стадіону ми організуємо платне паркування під цілодобовою охороною.
Додатково. Екскурсії Дубном та Дубенським замком, Тараканівським фортом, поїздки до Козацького редуту, Гурбів (штаб УПА, село Майдан).
Фаєршоу, конкурси та розіграші призів серед глядачів.

Уся територія фестивалю буде під цілодобовою охороною. Триденний квиток дозволяє без обмежень відвідувати усі фестивальні заходи, покидати та повертатися на територію заходу.

Подробнее
Свернуть
Подробнее