X
Задать город Дубно по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Фестиваль «Тарас Бульба» в Дубно - 1

Фестиваль «Тарас Бульба»

Дубно, 14 июля 2013 г, 16:00
Стадіон «Спартак» Стадіон «Спартак»
Дубно
+380445905555
Продажа закрыта
Тарас Бульба - фестиваль впертого духу! 14, 15, 16 липня – три доби шаленного драйву! NOKTURNAL MORTUM DETACH STONED JESUS INFECTED RAIN (Молдова) БОРЩ SINOPTIK SECTORIAL SPACE OF VARIATIONS MERVA AZATHOTH CIRCLE ДримбаДаДзиґа SEPTA CHERRY-MERRY IGNEA DZIЕCIUKI (Білорусь) FARINHATE ПІСНІ НАШИХ ДНІВ (ПНД) SASHA BOOLE @TRAKTOR …ще понад 50 учасників! ЛОКАЦІЇ Працюватиме три сцени: - Головна. Діятиме з 15:00 до півночі. На ній виступлять конкурсанти, а також гості та хедлайнери. - Альтернативна. Діятиме вдень з 12:00 до 22:00 та вночі з півночі до третьої ранку. Виступатимуть гості у легкому та альтернативному форматі звучання: інді, фолк, кантрі, електроніка, альтернативний рок… - Джем-акустична. Діятиме, практично, цілодобово із технічними перервами. Виступатимуть акустичні виконавці. Проводитимуться джем-сейшени між конкурсантами та гостями чи відвідувачами. А також - поетичні батли та джеми, літературна програма. Співатимуть кобзарі. Кожної ночі на цій сцені горітиме ВАТРА та відбуватиметься дискотека. Літературна програма. Стане повноцінною складовою фестивалю цього року. – -Творча зустріч з Василем Шклярем - Західноукраїнський поетичний батл Кінопрограма. -Фільм “У відриві” – режиснр Сергій Волков НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО. Розташовуватиметься на території фестивалю під цілодобовою охороною за символічну плату. Вбиральні, душові, питна вода, дрова, медичний пункт, підзарядка гаджетів - все це тут буде. ПАРКОВКА Неподалік стадіону ми організуємо платне паркування під цілодобовою охороною. ЕКСКУРСІЇ. Екскурсії Дубном та Дубенським замком, Тараканівським фортом, поїздки до Козацького редуту, Гурбів (штаб УПА, село Майдан). Фаєршоу, конкурси та розіграші призів серед глядачів. Уся територія фестивалю буде під цілодобовою охороною. Триденний квиток дозволяє без обмежень відвідувати усі фестивальні заходи, покидати та повертатися на територію заходу.


Заказать и купить билеты на Фестиваль «Тарас Бульба» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Фестиваль «Тарас Бульба» в Дубно состоится 14 июля 2013 г, 16:00, Стадіон «Спартак».

Тарас Бульба - фестиваль впертого духу!

14, 15, 16 липня – три доби шаленного драйву!

NOKTURNAL MORTUM

DETACH

STONED JESUS

INFECTED RAIN (Молдова)

БОРЩ

SINOPTIK

SECTORIAL

SPACE OF VARIATIONS

MERVA

AZATHOTH CIRCLE

ДримбаДаДзиґа

SEPTA

CHERRY-MERRY

IGNEA

DZIЕCIUKI (Білорусь)

FARINHATE

ПІСНІ НАШИХ ДНІВ (ПНД)

SASHA BOOLE

@TRAKTOR

…ще понад 50 учасників!

ЛОКАЦІЇ

Працюватиме три сцени:

- Головна. Діятиме з 15:00 до півночі. На ній виступлять конкурсанти, а також гості та хедлайнери.

- Альтернативна. Діятиме вдень з 12:00 до 22:00 та вночі з півночі до третьої ранку. Виступатимуть гості у легкому та альтернативному форматі звучання: інді, фолк, кантрі, електроніка, альтернативний рок…

- Джем-акустична. Діятиме, практично, цілодобово із технічними перервами. Виступатимуть акустичні виконавці. Проводитимуться джем-сейшени між конкурсантами та гостями чи відвідувачами. А також - поетичні батли та джеми, літературна програма. Співатимуть кобзарі. Кожної ночі на цій сцені горітиме ВАТРА та відбуватиметься дискотека.

Літературна програма. Стане повноцінною складовою фестивалю цього року. –

-Творча зустріч з Василем Шклярем

- Західноукраїнський поетичний батл

Кінопрограма.

-Фільм “У відриві” – режиснр Сергій Волков

НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО. Розташовуватиметься на території фестивалю під цілодобовою охороною за символічну плату. Вбиральні, душові, питна вода, дрова, медичний пункт, підзарядка гаджетів - все це тут буде.

ПАРКОВКА Неподалік стадіону ми організуємо платне паркування під цілодобовою охороною.

ЕКСКУРСІЇ. Екскурсії Дубном та Дубенським замком, Тараканівським фортом, поїздки до Козацького редуту, Гурбів (штаб УПА, село Майдан).

Фаєршоу, конкурси та розіграші призів серед глядачів.

Уся територія фестивалю буде під цілодобовою охороною. Триденний квиток дозволяє без обмежень відвідувати усі фестивальні заходи, покидати та повертатися на територію заходу.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X